Komunikat Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Nauk o Zdrowiu dla Kandydatów na studia I stopnia na kierunek zdrowie publiczne

Wyjaśnienie dotyczące kryteriów przyjęcia na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunek zdrowie publiczne do ust. 1, 2, 3 załącznika nr 17 Uchwały nr 19/2023 Senatu WUM z dnia 26 czerwca 2023 r. w sprawie ustalenia warunków, trybu oraz terminu rozpoczęcia i zakończenia rekrutacji oraz sposobu jej prowadzenia na pierwszy rok studiów w roku akademickim 2024/2025 w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Kandydat w punkcie 3 w ust. 1, 2, 3 wspomnianego załącznika może określić jeden z przedmiotów wymienionych w punkcie 2, ale inny niż wybrany w punkcie 2. Dodatkowo, przedmiotu matematyka nie można stosować dwukrotnie.